Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Brazília
06.11.91, 32 rokov
587 60
182 919 $
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
vs. Wilson Leite - Vzájomné zápasy
Wilson Leite - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka |
25.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 0-6 | | detail zápasu |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
Asuncion Challenger - antuka |
18.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 5-7 | | detail zápasu |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
Santiago Challenger - antuka |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 4-6, 6-2, 4-6 | | detail zápasu |
Santa Cruz - antuka |
04.03.24 kvalifik. | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 6-74 | | detail zápasu |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Estaban Davila | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
M25 Tucuman - antuka |
29.02.24 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-6, 0-3, - Wilson Leite - skreč | | detail zápasu |
27.02.24 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
M25 Punta - antuka |
14.02.24 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-3, 2-6 | | detail zápasu |
M25 Punta - antuka |
07.02.24 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 2-6, 0-6 | | detail zápasu |
Piracicaba Challenger - antuka |
29.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-5, 6-1 | | detail zápasu |
M15 Concepcion - antuka |
07.12.23 2. kolo | vs. Nicolas Kicker | 6-3, 3-6, 5-7 | | detail zápasu |
05.12.23 1. kolo | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
Temuco Challenger - tvrdý |
27.11.23 kvalifik. | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 4-6 | | detail zápasu |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 7-5, 2-6, 6-1 | | detail zápasu |
Brasilia Challenger - tvrdý |
21.11.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-74, 5-7 | | detail zápasu |
20.11.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Lama | 7-610, 7-5 | | detail zápasu |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Adam Taylor | 7-63, 6-2 | | detail zápasu |
Montevideo Challenger - antuka |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 3-6 | | detail zápasu |
Guayaquil Challenger - antuka |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 6-3, 5-7, 1-6 | | detail zápasu |
Curitiba Challenger - antuka |
25.10.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-73, 4-6 | | detail zápasu |
23.10.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 7-5 | | detail zápasu |
M25 Lajeado - antuka |
15.10.23 finále | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 1-6 | | detail zápasu |
14.10.23 semifinále | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
13.10.23 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-64, 6-4 | | detail zápasu |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Arklon Huertas Del Pino | 7-61, 6-2 | | detail zápasu |
11.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-0, 6-0 | | detail zápasu |
Campinas Challenger - antuka |
03.10.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 2-6, 7-64, 1-6 | | detail zápasu |