ZÁPAS
16.09.19 | 2. kolo kval. | William Woodall | Kody Pearson | 6-72, 6-3, 10-4 | M15 Fayetteville | tvrdý |
ŠTATISTIKY
USA
14.02.00, 24 rokov
14.02.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
William Woodall vs. Kody Pearson - Vzájomné zápasy
16.09.19 | 2. kolo kval. | William Woodall | Kody Pearson | 6-72, 6-3, 10-4 | detail zápasu | M15 Fayetteville | tvrdý |
William Woodall form & Kody Pearson form
William Woodall - posledné zápasy
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Eduardo Nava | 2-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Kody Pearson | 6-72, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Ben Stride | 6-4, 5-2, Ben Stride - skreč | detail zápasu |
Kody Pearson - posledné zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Alex Bolt | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. James Watt | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Thomas Fancutt | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Luke Sorensen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Imai | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tomislav Edward Papac | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Linang Xiao | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Linghao Zhang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Koki Matsuda | 4-6, 6-711 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. James Watt | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Blake Mott | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Corey Gaal | 2-0, Corey Gaal - skreč | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Maximus Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Francois Musitelli | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |