INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vullnet Tashi vs. Arvid Nordquist - Vzájomné zápasy
11.09.17 | kvalifik. | Vullnet Tashi | Arvid Nordquist | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Spain F29 | antuka |
Vullnet Tashi form & Arvid Nordquist form
Vullnet Tashi - posledné zápasy
M15 Faro - tvrdý | ||||
26.02.19 kvalifik. | vs. Andrea Guerrieri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ryan James Storrie | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
19.02.19 1. kolo kval. | vs. Constantin Schmitz | 6-4, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
19.02.19 kvalifik. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
24.01.19 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Jake Hersey | 6-73, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 5-7, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.10.18 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 2-0, Eduard Esteve Lobato - skreč | detail zápasu | |
Lebanon F2 - antuka | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Jad Slaibi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Lebanon F1 - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Fabien Reboul | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Peter Bothwell | 6-73, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F26 - antuka | ||||
03.09.18 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F25 - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Orlando Luz | 7-63, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.18 1. kolo | vs. Tuki Jacobs | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F24 - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Eduard Guell Bartrina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Spain F18 - antuka | ||||
13.07.18 štvrťfinále | vs. Jaume Pla Malfeito | 4-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.18 2. kolo | vs. Youssef Hossam | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Wilfredo Gonzalez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
29.06.18 štvrťfinále | vs. Francesco Vilardo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-4, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Omer Yeshaya | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Cameron Green | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Arvid Nordquist - posledné zápasy
M25 Naples - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Matthew Segura | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Jack Ling | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Henrik Wiersholm | 5-7, 4-3, - Arvid Nordquist - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
17.11.23 2. kolo | vs. Matthew Segura | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Federico Agustin Gomez | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.11.23 1. kolo | vs. John Hallquist Lithen | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 4-6, 0-1, - Arvid Nordquist - skreč | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Tiago Silva | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Irvine - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Lui Maxted | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Omni Kumar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Colter Smith | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Cash Hanzlik | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Connor Farren | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Huntsville - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Sekou Bangoura | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Oren Vasser | 5-7, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Aidan Kim | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Tauheed Browning | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Sebastien Byng | 6-1, 6-2 | detail zápasu |