ZÁPAS
20.05.18 | 2. kolo kval. | Volodymyr Malakhov | Anatoliy Petrenko | 7-63, 6-4 | Ukraine F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Ukrajina
08.06.00, 23 rokov
08.06.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
04.12.95, 28 rokov
12 426 $
04.12.95, 28 rokov
12 426 $
Volodymyr Malakhov vs. Anatoliy Petrenko - Vzájomné zápasy
20.05.18 | 2. kolo kval. | Volodymyr Malakhov | Anatoliy Petrenko | 7-63, 6-4 | detail zápasu | Ukraine F3 | antuka |
Volodymyr Malakhov form & Anatoliy Petrenko form
Volodymyr Malakhov - posledné zápasy
M15 Irpin - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Bulitski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. S.prithvi Sekhar | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F26 - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Aly Shokeir | 7-66, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Vadym Prynko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Jonas Merckx | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Yuriy Kryvoy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Danyil Chornous | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Anatoliy Petrenko - posledné zápasy
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
23.09.21 1. kolo | vs. Leonardo Catani | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Roman Boychuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Emir Sutekin | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-75, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
31.08.20 kvalifik. | vs. Denis Parshutin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 4-6, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 6-74, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | - Anatoliy Petrenko - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 0-3, - Anatoliy Petrenko - skreč | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Julien De Cuyper | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Boris Fassbender | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Bradley Paliska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Yanais Laurent | 6-1, 1-0, Yanais Laurent - skreč | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. James Frawley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Laurent Rochette | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Sheil Kotecha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 2-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 7-65, 1-6, 6-10 | detail zápasu |