ZÁPAS
23.07.19 | 1. kolo | Vladyslav Orlov | Seong-Gook Oh | 7-67, 6-3 | M25 Nonthaburi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Vladyslav Orlov | Seong-Gook Oh | |
1. podanie % | 54/71 (76%) | 46/72 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/54 (72%) | 31/46 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/17 (59%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 27/72 (38%) | 22/71 (31%) |
Vyhrané body celkom | 76/143 (53%) | 67/143 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Vladyslav Orlov | 0-0 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
0-1 | Seong-Gook Oh | |
0-0 | ||
Vladyslav Orlov | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Seong-Gook Oh | |
0-0 | ||
Vladyslav Orlov | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Vladyslav Orlov | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Vladyslav Orlov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-4, 4-4, 6-6, 6-7 | ||
7-67 |
2 | ||
Vladyslav Orlov | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Vladyslav Orlov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 15-0 | ||
Vladyslav Orlov | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Vladyslav Orlov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Seong-Gook Oh | |
0-0, 15-0 | ||
Vladyslav Orlov | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Seong-Gook Oh | |
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vladyslav Orlov vs. Seong-Gook Oh - Vzájomné zápasy
23.07.19 | 1. kolo | Vladyslav Orlov | Seong-Gook Oh | 7-67, 6-3 | detail zápasu | M25 Nonthaburi | tvrdý |
Vladyslav Orlov form & Seong-Gook Oh form
Vladyslav Orlov - posledné zápasy
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Andrea Picchione | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Eero Vasa | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Oliver Tarvet | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.23 štvrťfinále | vs. Omni Kumar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - skreč | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Arthur Gea | 4-6, 0-2, - Vladyslav Orlov - skreč | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Francesco Forti | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 1-2, Oliver Ojakaar - skreč | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Marko Topo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
15.09.23 | vs. Nicolas Mejia | 5-7, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
14.09.23 | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Seong-Gook Oh - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Emil Reinberg | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Artsiom Dabryian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Noppadol Noikor | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ju-Hae Moon | 1-6, 6-4, 5-2, Ju-Hae Moon - skreč | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Jung-Woong Na | 3-6, 7-5, 4-2, Jung-Woong Na - skreč | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
28.06.19 štvrťfinále | vs. Thomas Fancutt | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Oh-Hee Kwon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Hyeon Il Jung | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Sung Jun Park | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
08.06.19 semifinále | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.19 štvrťfinále | vs. Young Seok Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.19 2. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Sung Jun Park | 6-4, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
Vietnam F5 - tvrdý | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-63, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Vietnam F4 - tvrdý | ||||
22.10.18 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |