ZÁPAS
16.11.17 | 2. kolo | Vladyslav Manafov | Anton Zaitcev | 6-1, 6-3 | Egypt F34 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Vladyslav Manafov | Anton Zaitcev | |
1. podanie % | 26/40 (65%) | 41/61 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/26 (85%) | 23/41 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/14 (86%) | 9/20 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/61 (48%) | 6/40 (15%) |
Vyhrané body celkom | 63/101 (62%) | 38/101 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vladyslav Manafov vs. Anton Zaitcev - Vzájomné zápasy
16.11.17 | 2. kolo | Vladyslav Manafov | Anton Zaitcev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Egypt F34 | tvrdý |
Vladyslav Manafov form & Anton Zaitcev form
Vladyslav Manafov - posledné zápasy
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-76, 0-2, - Vladyslav Manafov - skreč | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
Warsaw Challenger - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Fomin | Sergey Fomin - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Almaty 2 - antuka | ||||
14.06.21 kvalifik. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 štvrťfinále | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu |
Anton Zaitcev - posledné zápasy
M15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Alen Avidzba | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Egor Noskin | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-3, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Zakhar Trapeznikov | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
16.08.18 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.18 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
04.08.18 finále | vs. Richard Muzaev | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.18 semifinále | vs. Kristian Lozan | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.18 štvrťfinále | vs. Maxim Ratniuk | 6-4, 4-2, Maxim Ratniuk - skreč | detail zápasu | |
01.08.18 2. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Alan Bzarov | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F22 - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F21 - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Georg Winkler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
23.03.18 štvrťfinále | vs. Lucas Miedler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.18 2. kolo | vs. Alexander Erler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
17.03.18 semifinále | vs. Patrik Nema | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.03.18 štvrťfinále | vs. Youssef Hossam | 6-3, 2-3, Youssef Hossam - skreč | detail zápasu | |
15.03.18 2. kolo | vs. Siphosothando Montsi | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý I. | ||||
04.03.18 finále | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.18 semifinále | vs. Denis Matsukevitch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.18 štvrťfinále | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 7-5 | detail zápasu |