ZÁPAS
21.06.17 | 1. kolo | Vladislav Melnic | Vlad Andrei Dancu | 4-6, 7-66, 7-62 | Romania F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Vladislav Melnic | Vlad Andrei Dancu | |
1. podanie % | 66/117 (56%) | 83/128 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 43/66 (65%) | 48/83 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 25/51 (49%) | 26/45 (58%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 54/128 (42%) | 49/117 (42%) |
Vyhrané body celkom | 122/245 (50%) | 123/245 (50%) |
Dvojchyby | 12 | 6 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
23.06.99, 24 rokov
13 382 $
23.06.99, 24 rokov
13 382 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Vladislav Melnic vs. Vlad Andrei Dancu - Vzájomné zápasy
24.05.21 | 2. kolo kval. | Vlad Andrei Dancu | Vladislav Melnic | 6-1, 1-6, 10-5 | detail zápasu | M15 Bucharest | antuka |
21.06.17 | 1. kolo | Vladislav Melnic | Vlad Andrei Dancu | 4-6, 7-66, 7-62 | detail zápasu | Romania F4 | antuka |
Vladislav Melnic form & Vlad Andrei Dancu form
Vladislav Melnic - posledné zápasy
M15 Boca - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Anderson | - | detail zápasu | |
M15 Winston - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dhakshineswar Suresh | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Alam | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Maia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Luca Giacomini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Federico Salomone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Cervenak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-75, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Paul Ender | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Kyle Seelig | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Fnu Nidunjianzan | 6-1, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Tomas Salgado | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
06.10.21 kvalifik. | vs. Jonathan Sorbo | 6-75, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
21.09.21 1. kolo kval. | vs. Kody Pearson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Bogdan Borza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Luka Vukovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-75, 6-4, 10-2 | detail zápasu |
Vlad Andrei Dancu - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Lucas Gerch | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Lucas Gerch | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Lilian Marmousez | 6-77, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Michael Shaw | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rocco Piatti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Federico Campana | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Ignacio Parisca | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Branko Djuric | 2-6, 7-63, 6-72 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Jan Kobierski | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Matic Dimic | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
30.09.23 finále | vs. Jakub Nicod | 4-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 semifinále | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | detail zápasu |