ZÁPAS
06.10.16 | 2. kolo | Vladimir Uzhylovsky | Motvey Radionov | 6-3, 6-2 | Israel F15 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Vladimir Uzhylovsky | Motvey Radionov | |
1. podanie % | 32/46 (70%) | 40/55 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/32 (84%) | 22/40 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/14 (36%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/55 (51%) | 14/46 (30%) |
Vyhrané body celkom | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
21.05.97, 26 rokov
21.05.97, 26 rokov
Vladimir Uzhylovsky vs. Motvey Radionov - Vzájomné zápasy
05.12.16 | kvalifik. | Vladimir Uzhylovsky | Motvey Radionov | 6-3, 2-6, 7-67 | detail zápasu | Israel F17 | tvrdý |
06.10.16 | 2. kolo | Vladimir Uzhylovsky | Motvey Radionov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Israel F15 | tvrdý |
Vladimir Uzhylovsky form & Motvey Radionov form
Vladimir Uzhylovsky - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu |
Motvey Radionov - posledné zápasy
Israel F6 - tvrdý | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Roi Ginat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 3-0, Alexander Gaponenko - skreč | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
24.04.18 kvalifik. | vs. Jordan Hasson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Collin Johns | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Harry Skinner | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Ben Patael | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Jordan Hasson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Igor Smilansky | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.17 1. kolo | vs. Iftah Yavetz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Ariel Ilarslan Russo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 kvalifik. | vs. Daniel Dudockin | 7-62, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-1, 6-0 | detail zápasu |