ZÁPAS
20.06.17 | 1. kolo | Vladimir Polyakov | Nikolay Vylegzhanin | 7-5, 2-6, 6-4 | Russia F1 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Vladimir Polyakov | Nikolay Vylegzhanin | |
1. podanie % | 53/92 (58%) | 55/122 (45%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/53 (68%) | 38/55 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 21/39 (54%) | 30/67 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/17 (24%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 54/122 (44%) | 35/92 (38%) |
Vyhrané body celkom | 111/214 (52%) | 103/214 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá | 5 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vladimir Polyakov vs. Nikolay Vylegzhanin - Vzájomné zápasy
26.06.17 | kvalifik. | Nikolay Vylegzhanin | Vladimir Polyakov | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Russia F2 | tvrdý |
20.06.17 | 1. kolo | Vladimir Polyakov | Nikolay Vylegzhanin | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Russia F1 | tvrdý |
Vladimir Polyakov form & Nikolay Vylegzhanin form
Vladimir Polyakov - posledné zápasy
Pakistan F3 - antuka | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Chandril Sood | 6-0, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vietnam F5 - tvrdý | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Olly Sadler | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Cheong Hwi Kim | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Tobias Simon | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 0-2, - Vladimir Polyakov - skreč | detail zápasu | |
27.08.18 1. kolo | vs. Alexey Baryshev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Daniil Kim | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Orlov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Gleb Alekseenko | 6-77, - Vladimir Polyakov - skreč | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Kristian Lozan | 2-6, 1-0, - Vladimir Polyakov - skreč | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Sergey Betov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Kristian Lozan | 3-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Ivan Kalinin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Aziz Dadabaev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Sherzod Khomidov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý I. | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Sagadat Ayap | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 7-62, 6-3 | detail zápasu |
Nikolay Vylegzhanin - posledné zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Theo Papamalamis | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Arthur Nagel | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rigele Te | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Illia Stoliar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-70, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Zsombor Piros | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Florent Bax | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Luka Mikrut | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Evan Furness | 2-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 2-0, Maxence Beauge - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.24 finále | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Miljan Zekic | Miljan Zekic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 6-4, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Clement Tabur | 1-6, 2-6 | detail zápasu |