ZÁPAS
13.11.17 | 1. kolo | Vladimir Polyakov | Denys Klok | 6-4, 6-1 | Finland F4 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Vladimir Polyakov | Denys Klok | |
1. podanie % | 21/47 (45%) | 33/54 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/21 (86%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/26 (58%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/54 (52%) | 14/47 (30%) |
Vyhrané body celkom | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 6 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vladimir Polyakov vs. Denys Klok - Vzájomné zápasy
13.11.17 | 1. kolo | Vladimir Polyakov | Denys Klok | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Finland F4 | tvrdý I. |
23.01.17 | kvalifik. | Denys Klok | Vladimir Polyakov | 6-3, 7-62 | detail zápasu | Kazakhstan F1 | tvrdý I. |
Vladimir Polyakov form & Denys Klok form
Vladimir Polyakov - posledné zápasy
Pakistan F3 - antuka | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Chandril Sood | 6-0, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vietnam F5 - tvrdý | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Olly Sadler | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Cheong Hwi Kim | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Tobias Simon | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 0-2, - Vladimir Polyakov - skreč | detail zápasu | |
27.08.18 1. kolo | vs. Alexey Baryshev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Daniil Kim | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Orlov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Gleb Alekseenko | 6-77, - Vladimir Polyakov - skreč | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Kristian Lozan | 2-6, 1-0, - Vladimir Polyakov - skreč | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Sergey Betov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Kristian Lozan | 3-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Ivan Kalinin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Aziz Dadabaev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Sherzod Khomidov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý I. | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Sagadat Ayap | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 7-62, 6-3 | detail zápasu |
Denys Klok - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
02.03.24 štvrťfinále | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
02.02.24 štvrťfinále | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Evgenii Tiurnev | - Denys Klok - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 štvrťfinále | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.23 2. kolo | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - skreč | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
28.09.23 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 4-6 | detail zápasu |