Vladimir Korolev vs. Daniel Dudockin

Vladimir Korolev vs. Daniel Dudockin - Estonia F3 - porovnanie

ZÁPAS

31.10.16kvalifik.Vladimir Korolev Daniel Dudockin 6-2, 6-2 Estonia Estonia F3 tvrdý I.

ŠTATISTIKY

6-2

Vladimir Korolev
Rusko
06.09.95, 24 rokov




816
18
18 561 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
21.02.97, 22 rokov







Daniel Dudockin
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Vladimir Korolev vs. Daniel Dudockin - Vzájomné zápasy

31.10.16kvalifik.Vladimir KorolevDaniel Dudockin6-2, 6-2 detail zápasuEstonia Estonia F3 tvrdý I.

Vladimir Korolev - posledné zápasy

Turkey M15 Antalya - antuka
30.10.19
1. kolo
vs. Mircea-Alexandru Jecan3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
24.10.19
2. kolo
vs. Marsel Ilhan2-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.10.19
1. kolo
vs. Stefan Palosi7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.10.19
1. kolo
vs. Mate Valkusz2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
20.09.19
štvrťfinále
vs. Matvey Khomentovskiy2-6, 5-7 prehradetail zápasu
19.09.19
2. kolo
vs. Leonid Sheyngezikht6-4, 7-63 výhradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Shalva Dzhanashia6-72, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
13.09.19
štvrťfinále
vs. Matvey Khomentovskiy4-6, 6-75 prehradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Cing-Yang Meng6-1, 6-3 výhradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Grigoriy Korobeynikov2-6, 6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
22.08.19
2. kolo
vs. Mikalai Haliak6-3, 0-6, 3-6 prehradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Shalva Dzhanashia6-3, 6-1 výhradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Bekkhan Atlangeriev6-1, 6-1 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Stepan Beresnev6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
13.08.19
kvalifik.
vs. Alessandro Procopio6-3, 1-6, 9-11 prehradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Artem Karamalak6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Belgium M15 Eupen - antuka
06.08.19
1. kolo
vs. Denys Klok2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Belgium M15 Brussels - antuka
02.08.19
štvrťfinále
vs. Nick Hardt4-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
01.08.19
2. kolo
vs. Martin Van Der Meerschen7-5, 6-3 výhradetail zápasu
30.07.19
1. kolo
vs. James Frawley6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
23.05.19
2. kolo
vs. Ergi Kirkin6-4, 1-6, 2-6 prehradetail zápasu
22.05.19
1. kolo
vs. Jesper De Jong3-6, 6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
17.05.19
štvrťfinále
vs. Vlad Victor Cornea4-6, 4-6 prehradetail zápasu
16.05.19
2. kolo
vs. Mircea-Alexandru Jecan3-6, 7-67, 6-1 výhradetail zápasu
15.05.19
1. kolo
vs. Matthew Dellavedova5-7, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
23.04.19
1. kolo
vs. Bogdan Bobrov2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
18.04.19
2. kolo
vs. Marko Miladinovic2-6, 1-6 prehradetail zápasu
17.04.19
1. kolo
vs. Mikhail Korovin6-4, 6-3 výhradetail zápasu
16.04.19
kvalifik.
vs. Oliver Andersson6-2, 6-0 výhradetail zápasu
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Jakob Groener7-5, 1-6, 10-7 výhradetail zápasu

Daniel Dudockin - posledné zápasy

Izrael M15 Kiryat - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Riccardo Maiga3-6, 0-6 prehradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Apuroop Patlolla Reddy6-4, 7-5 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Hiddleson6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
18.06.19
kvalifik.
vs. Kento Yamada6-3, 1-6, 8-10 prehradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan6-0, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Demetris Azoides4-6, 6-2, 10-7 výhradetail zápasu
10.06.19
kvalifik.
vs. Boris Pokotilov2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
25.06.18
kvalifik.
vs. Luca Keist5-7, 0-6 prehradetail zápasu
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Yam Ziv6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
19.06.18
1. kolo
vs. Emmanuel Luria5-7, 3-6 prehradetail zápasu
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Leonardo Schmitz Frederico6-4, 6-3 výhradetail zápasu
18.06.18
kvalifik.
vs. Adam Levi6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
10.06.18
kvalifik.
vs. Barnaby Smith3-6, 0-6 prehradetail zápasu
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Shahar Gabay6-1, 6-2 výhradetail zápasu
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Leonardo Schmitz Frederico6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Yair Sarouk3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F5 - tvrdý
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F4 - tvrdý
24.04.18
kvalifik.
vs. Romain Bauvy4-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely6-2, 6-3 výhradetail zápasu
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Almog Levi6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
26.06.17
kvalifik.
vs. Franco Ribero3-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz1-6, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Edan Bakshi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi3-6, 6-4, 5-7 prehradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
07.06.17
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 4-6 prehradetail zápasu
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Entelis6-4, 6-76, 6-0 výhradetail zápasu
05.06.17
kvalifik.
vs. Lior Goldenberg6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
23.05.17
1. kolo
vs. Dekel Bar6-79, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
22.05.17
2. kolo kval.
vs. Jeff Guerrero6-4, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
<