ZÁPAS
27.06.16 | 1. kolo | Vladimir Ivanov | Richard Muzaev | 6-2, 7-64 | Russia F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Vladimir Ivanov | Richard Muzaev | |
1. podanie % | 35/62 (56%) | 46/72 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/35 (80%) | 30/46 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/27 (56%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 3/10 (30%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 31/72 (43%) | 19/62 (31%) |
Vyhrané body celkom | 74/134 (55%) | 60/134 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 1 | 9 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vladimir Ivanov vs. Richard Muzaev - Vzájomné zápasy
27.06.16 | 1. kolo | Vladimir Ivanov | Richard Muzaev | 6-2, 7-64 | detail zápasu | Russia F2 | antuka |
08.09.14 | štvrťfinále | Vladimir Ivanov | Richard Muzaev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Russia F10 | antuka |
04.08.14 | štvrťfinále | Richard Muzaev | Vladimir Ivanov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Russia F6 | antuka |
Vladimir Ivanov form & Richard Muzaev form
Vladimir Ivanov - posledné zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
05.03.22 | vs. Matthew Stubbings | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Remy Bertola | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.21 štvrťfinále | vs. Iiro Vasa | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Michal Mikula | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
07.08.21 semifinále | vs. Mattias Siimar | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.21 štvrťfinále | vs. Otto Virtanen | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Siim Troost | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Milan Welte | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.21 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-74, 1-2, - Vladimir Ivanov - skreč | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Raphael Collignon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Alexander Erler | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 0-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Svensson | 7-5, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Richard Muzaev - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Grigory Shebekin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Nicolo Consonni | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Semen Voronin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Petr Kapuskin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Andrey Uvarov | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Alexandr Semenov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sergei Pogosian | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Artem Dacenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Daniel Litvinov | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 7-62, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 6-3, 0-5, - Richard Muzaev - skreč | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Danil Spasibo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Julian Lenz | 6-74, 0-3, - Richard Muzaev - skreč | detail zápasu | |
12.03.19 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.01.19 štvrťfinále | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Qatar F6 - tvrdý | ||||
19.12.18 2. kolo | vs. Aslan Karatsev | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
17.12.18 1. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Qatar F5 - tvrdý | ||||
12.12.18 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
11.12.18 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Qatar F4 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
09.11.18 štvrťfinále | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.18 2. kolo | vs. Dominik Palan | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Filip Michl | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F22 - tvrdý | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 7-61, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.18 1. kolo | vs. Mattia Rossi | 7-5, 7-63 | detail zápasu |