ZÁPAS
05.10.16 | 2. kolo | Vladimir Ivanov | Grigoriy Lomakin | 4-6, 6-0, 6-1 | Kazakhstan F7 | antuka |
ŠTATISTIKY
Vladimir Ivanov | Grigoriy Lomakin | |
1. podanie % | 59/88 (67%) | 39/62 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/59 (63%) | 14/39 (36%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/29 (31%) | 5/23 (22%) |
Vyhrané break-bally | 9/11 (82%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 43/62 (69%) | 42/88 (48%) |
Vyhrané body celkom | 89/150 (59%) | 61/150 (41%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vladimir Ivanov vs. Grigoriy Lomakin - Vzájomné zápasy
10.04.19 | 1. kolo | Grigoriy Lomakin | Vladimir Ivanov | 6-76, 7-5, 6-2 | detail zápasu | M25 Shymkent | antuka |
25.09.18 | 1. kolo | Vladimir Ivanov | Grigoriy Lomakin | 6-1, 7-613 | detail zápasu | Kazakhstan F8 | antuka |
05.10.16 | 2. kolo | Vladimir Ivanov | Grigoriy Lomakin | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | Kazakhstan F7 | antuka |
Vladimir Ivanov form & Grigoriy Lomakin form
Vladimir Ivanov - posledné zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
05.03.22 | vs. Matthew Stubbings | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Remy Bertola | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.21 štvrťfinále | vs. Iiro Vasa | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Michal Mikula | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
07.08.21 semifinále | vs. Mattias Siimar | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.21 štvrťfinále | vs. Otto Virtanen | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Siim Troost | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Milan Welte | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.21 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-74, 1-2, - Vladimir Ivanov - skreč | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Raphael Collignon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Alexander Erler | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 0-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Svensson | 7-5, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Grigoriy Lomakin - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 2-5, - Grigoriy Lomakin - skreč | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Madhwin Kamath | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Alec Beckley | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Alberto Lim | 3-6, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 6-4, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Chanon Phunsawat | Chanon Phunsawat - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 finále | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Siwanat Auytayakul | 7-65, 6-4 | detail zápasu |