ZÁPAS
10.11.19 | 1. kolo kval. | Vladimir Filip | Mikhail Yehayan | 6-4, 7-64 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
31.07.95, 28 rokov
17 321 $
31.07.95, 28 rokov
17 321 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
15.07.97, 26 rokov
15.07.97, 26 rokov
Vladimir Filip vs. Mikhail Yehayan - Vzájomné zápasy
10.11.19 | 1. kolo kval. | Vladimir Filip | Mikhail Yehayan | 6-4, 7-64 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Vladimir Filip form & Mikhail Yehayan form
Vladimir Filip - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alin Butnaru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustavo Masiero | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-2, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-74, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Rafael Kis Balazs | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 6-0, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Robert Beznea | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Radu Ioan Popa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Mateo Gomez | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu |
Mikhail Yehayan - posledné zápasy
M15 Ulcinj - antuka | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Santiago De La Fuente | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Bozo Barun | 1-6, 0-3, - Mikhail Yehayan - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Sanetulla Kutybaev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Baskov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Rudy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.16 kvalifik. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Belarus F4 - tvrdý I. | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Artsiom Dabryian | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý I. | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Bulitski | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Tsatkin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý I. | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Maxim Dmitriev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.14 kvalifik. | vs. Daniil Zarichanskyy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
18.08.14 1. kolo kval. | vs. Pavel Sukhotski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
11.08.14 2. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
19.08.13 kvalifik. | vs. Mikita Heraskin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Kiril Garkusha | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu |