ZÁPAS
16.09.17 | 1. kolo kval. | Vlad Victor Cornea | Teodor-Dacian Craciun | 6-3, 4-6, 6-2 | Sibiu Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Vlad Victor Cornea | Teodor-Dacian Craciun | |
1. podanie % | 51/106 (48%) | 52/81 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/51 (73%) | 25/52 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 25/55 (45%) | 18/29 (62%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 38/81 (47%) | 44/106 (42%) |
Vyhrané body celkom | 100/187 (53%) | 87/187 (47%) |
Dvojchyby | 10 | 5 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Vlad Victor Cornea | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Teodor-Dacian Craciun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Vlad Victor Cornea | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Teodor-Dacian Craciun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Teodor-Dacian Craciun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Teodor-Dacian Craciun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Teodor-Dacian Craciun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Teodor-Dacian Craciun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Vlad Victor Cornea | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Teodor-Dacian Craciun | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Teodor-Dacian Craciun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Teodor-Dacian Craciun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Teodor-Dacian Craciun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Teodor-Dacian Craciun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Teodor-Dacian Craciun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vlad Victor Cornea | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Teodor-Dacian Craciun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vlad Victor Cornea | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vlad Victor Cornea vs. Teodor-Dacian Craciun - Vzájomné zápasy
12.08.18 | 2. kolo kval. | Vlad Victor Cornea | Teodor-Dacian Craciun | 6-3, 7-65 | detail zápasu | Romania F9 | antuka |
24.05.18 | 2. kolo | Teodor-Dacian Craciun | Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Romania F1 | antuka |
16.09.17 | 1. kolo kval. | Vlad Victor Cornea | Teodor-Dacian Craciun | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka |
02.08.16 | 1. kolo | Vlad Victor Cornea | Teodor-Dacian Craciun | 7-63, 6-2 | detail zápasu | Romania F11 | antuka |
11.08.14 | 2. kolo | Vlad Victor Cornea | Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 5-7, 5-5, Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | Romania F11 | antuka |
21.07.14 | 1. kolo | Vlad Victor Cornea | Teodor-Dacian Craciun | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Romania F9 | antuka |
Vlad Victor Cornea form & Teodor-Dacian Craciun form
Vlad Victor Cornea - posledné zápasy
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - skreč | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - skreč | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 5 - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Bari Challenger - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Napoli Challenger - antuka | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Teodor-Dacian Craciun - posledné zápasy
M15 Targu - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | - Teodor-Dacian Craciun - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Thanos Benos | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 6-3, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-2, - Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 7-65, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Mason Recci | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Alexander Lebedev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 3-2, Henri Squire - skreč | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | - Teodor-Dacian Craciun - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Kijametovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Luca George Tatomir | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Neagu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Stefan Palosi | 2-6, 7-61, 11-13 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 2-3, - Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-72, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Victor Crivoi | 4-6, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-3, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 2-1, - Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Matei Adrian Georgescu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 7-63, 2-0, Filip Cristian Jianu - skreč | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
25.05.18 štvrťfinále | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 6-3, 4-5, - Teodor-Dacian Craciun - skreč | detail zápasu | |
24.05.18 2. kolo | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Sebastien Boltz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.17 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |