ZÁPAS
16.07.20 | 1. kolo | Vitaliy Sachko | Petr Michnev | 7-63, 6-3 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Vitaliy Sachko | 0-0 | |
0-0, 40-15 | ||
1-0 | Petr Michnev | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Vitaliy Sachko | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Petr Michnev | |
Vitaliy Sachko | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Petr Michnev | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Vitaliy Sachko | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Petr Michnev | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Vitaliy Sachko | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Petr Michnev | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Vitaliy Sachko | 5-5 | |
0-0, 30-0 | ||
6-5 | Petr Michnev | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Vitaliy Sachko | (0) | |
0-0, 1-1, 3-1, 4-2, 4-3, 6-3 | ||
(1) | Petr Michnev | |
0-0, 1-1, 3-1, 4-2, 4-3, 6-3 | ||
Vitaliy Sachko | (3) | |
0-0, 1-1, 3-1, 4-2, 4-3, 6-3 | ||
(4) | Petr Michnev | |
0-0, 1-1, 3-1, 4-2, 4-3, 6-3 | ||
(6) | Petr Michnev | |
0-0, 1-1, 3-1, 4-2, 4-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Petr Michnev | |
Vitaliy Sachko | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Petr Michnev | |
0-0 | ||
Vitaliy Sachko | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
2-2 | Petr Michnev | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Petr Michnev | |
0-0 | ||
Vitaliy Sachko | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
5-3 | Petr Michnev | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vitaliy Sachko vs. Petr Michnev - Vzájomné zápasy
16.07.20 | 1. kolo | Vitaliy Sachko | Petr Michnev | 7-63, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
14.08.19 | 1. kolo | Vitaliy Sachko | Petr Michnev | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | M25+H Bydgoszcz | antuka |
Vitaliy Sachko form & Petr Michnev form
Vitaliy Sachko - posledné zápasy
Oeiras 3 - antuka | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Elias Ymer | 4-6, - Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Leandro Riedi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-76, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Petr Michnev - posledné zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |