ZÁPAS
09.07.19 | kvalifik. | Vitaliy Sachko | Davide Albertoni | 6-3, 6-2 | M15 Telfs | antuka |
ŠTATISTIKY
Vitaliy Sachko | Davide Albertoni | |
1. podanie % | 17/45 (38%) | 35/61 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 14/17 (82%) | 24/35 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/28 (68%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/61 (44%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané body celkom | 60/106 (57%) | 46/106 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Davide Albertoni | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Davide Albertoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vitaliy Sachko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Davide Albertoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vitaliy Sachko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Davide Albertoni | |
0-0 | ||
Vitaliy Sachko | 4-3 | |
5-3 | Davide Albertoni | |
6-3 |
2 | ||
Vitaliy Sachko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Davide Albertoni | |
0-0, 0-15 | ||
Vitaliy Sachko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Davide Albertoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Vitaliy Sachko | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Davide Albertoni | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vitaliy Sachko | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Davide Albertoni | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
01.02.96, 28 rokov
01.02.96, 28 rokov
Vitaliy Sachko vs. Davide Albertoni - Vzájomné zápasy
09.07.19 | kvalifik. | Vitaliy Sachko | Davide Albertoni | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Telfs | antuka |
Vitaliy Sachko form & Davide Albertoni form
Vitaliy Sachko - posledné zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.23 štvrťfinále | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Davide Albertoni - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Anton Magnusson | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 6-4, 2-6, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 2-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Joel Link | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Bastien Presuhn | 2-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Max Andrews | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 6-3, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.19 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 6-74, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Paul Woerner | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu |