Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
15.09.99, 24 rokov
15.09.99, 24 rokov
Vitaliy Sachko vs. Adam Bronka - Vzájomné zápasy
27.05.19 | 1. kolo kval. | Vitaliy Sachko | Adam Bronka | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Irpin | antuka |
Vitaliy Sachko form & Adam Bronka form
Vitaliy Sachko - posledné zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 1-4, - Vitaliy Sachko - skreč | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 6-72, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sonego | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. David Goffin | 7-60, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. David Goffin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.23 štvrťfinále | vs. Francisco Comesana | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Adam Bronka - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Fons Van Sambeek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Adityavikram Singh Mann | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Sahil Sarang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-3, - Adam Bronka - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Uta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Tom Evans | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Qian Sun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jerome Iaconi | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-1, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Hyeondeok Yoon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-4, 0-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
26.07.22 kvalifik. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Petar Teodorovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Loic Cloes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-2, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 6-75 | detail zápasu |