ZÁPAS
10.11.17 | štvrťfinále | Vit Kopriva | Gianluca Di Nicola | 6-1, 6-1 | Greece F8 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Vit Kopriva | Gianluca Di Nicola | |
1. podanie % | 15/38 (39%) | 33/50 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 12/15 (80%) | 18/33 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/23 (74%) | 3/17 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 29/50 (58%) | 9/38 (24%) |
Vyhrané body celkom | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vit Kopriva vs. Gianluca Di Nicola - Vzájomné zápasy
10.11.17 | štvrťfinále | Vit Kopriva | Gianluca Di Nicola | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Greece F8 | tvrdý |
Vit Kopriva form & Gianluca Di Nicola form
Vit Kopriva - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 semifinále | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu |
Gianluca Di Nicola - posledné zápasy
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Silvio Mencaglia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Cattolica - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
16.06.23 2. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 5-7, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Valerio Trabacca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Reggio - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Bettini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Tim Handel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Salerno - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
02.09.22 semifinále | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.22 štvrťfinále | vs. Lorenzo Sciahbasi | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.22 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Giammarco Gandolfi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Aprilia - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 3-6, 1-6 | detail zápasu |