ZÁPAS
17.09.19 | 2. kolo | Vit Kopriva | Facundo Arguello | 7-5, 6-1 | Sibiu Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Vit Kopriva | Facundo Arguello | |
1. podanie % | 35/57 (61%) | 45/71 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/35 (69%) | 22/45 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/22 (41%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 40/71 (56%) | 24/57 (42%) |
Vyhrané body celkom | 73/128 (57%) | 55/128 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vit Kopriva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Facundo Arguello | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vit Kopriva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Facundo Arguello | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Vit Kopriva | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Facundo Arguello | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vit Kopriva | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-5 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vit Kopriva | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vit Kopriva | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vit Kopriva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vit Kopriva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vit Kopriva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Facundo Arguello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vit Kopriva vs. Facundo Arguello - Vzájomné zápasy
17.09.19 | 2. kolo | Vit Kopriva | Facundo Arguello | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka |
Vit Kopriva form & Facundo Arguello form
Vit Kopriva - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 semifinále | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu |
Facundo Arguello - posledné zápasy
Campinas Challenger - antuka | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 štvrťfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
29.02.20 štvrťfinále | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
16.02.20 finále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.20 štvrťfinále | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
22.06.19 semifinále | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.19 štvrťfinále | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu |