ZÁPAS
01.07.19 | 1. kolo kval. | Victor Ernaelsteen | William Ma | 4-6, 6-3, 10-8 | M25 Lasne | antuka |
ŠTATISTIKY
Victor Ernaelsteen | William Ma | |
1. podanie % | 44/71 (62%) | 34/60 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/44 (75%) | 26/34 (76%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/27 (44%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 25/60 (42%) | 26/71 (37%) |
Vyhrané body celkom | 70/131 (53%) | 61/131 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esá | 4 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-1 | William Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Victor Ernaelsteen | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | William Ma | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Victor Ernaelsteen | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | William Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Victor Ernaelsteen | 4-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
4-5 | William Ma | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
Victor Ernaelsteen | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | William Ma | |
0-0 | ||
Victor Ernaelsteen | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
3-0 | William Ma | |
0-0, 0-30 | ||
Victor Ernaelsteen | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | William Ma | |
0-0 | ||
Victor Ernaelsteen | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | William Ma | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Victor Ernaelsteen | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | William Ma | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-4, 4-4, 4-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 9-8 | ||
10-8 |
Belgicko
22.03.00, 24 rokov
22.03.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
09.09.95, 28 rokov
09.09.95, 28 rokov
Victor Ernaelsteen vs. William Ma - Vzájomné zápasy
01.07.19 | 1. kolo kval. | Victor Ernaelsteen | William Ma | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | M25 Lasne | antuka |
Victor Ernaelsteen form & William Ma form
Victor Ernaelsteen - posledné zápasy
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Luca Parenti | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Asier Ayllon Prado | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Mezentsev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Noah Merre | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Brian Bozemoj | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Maikel De Boes | 7-5, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-72, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Jie Cui | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Jakob Schnaitter | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-73, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
12.02.23 2. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Sanisth Juneja | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Olivier Rojas | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu |
William Ma - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Federico Salomone | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Benjamin Hoareau | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Blazej Sopolinski | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. David Quayle | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.21 2. kolo kval. | vs. Filipe Paredes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Hillel Rousseau | 6-3, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Pedro De La Riva Bueno | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Ferdun Shevkedov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Ivanov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.09.21 kvalifik. | vs. Aristotelis Thanos | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Petar Jovanovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Procopio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Joel Link | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Julian Peter | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Trier - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Henry Lozano | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.21 kvalifik. | vs. Amaury Raynel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Benito Sanchez Martinez | 3-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Joshua Ryan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Matthew Woerndle | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
05.03.20 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 6-713, 5-7 | detail zápasu |