ZÁPAS
11.08.18 | 1. kolo kval. | Veljko Blagojevic | Radoslav Shandarov | 6-2, 6-1 | Serbia F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Srbsko
03.04.99, 25 rokov
03.04.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
11.07.96, 27 rokov
11.07.96, 27 rokov
Veljko Blagojevic vs. Radoslav Shandarov - Vzájomné zápasy
11.08.18 | 1. kolo kval. | Veljko Blagojevic | Radoslav Shandarov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Serbia F2 | antuka |
Veljko Blagojevic form & Radoslav Shandarov form
Veljko Blagojevic - posledné zápasy
Serbia F5 - antuka | ||||
03.09.18 kvalifik. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Pedja Trifunovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Milan Krnjetin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Radoslav Shandarov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Macsen Sisam | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Croatia F1 - antuka | ||||
06.03.17 | vs. Rafael Moreno-Higueras | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F2 - tvrdý | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Aryan Goveas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F1 - tvrdý | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Serbia F8 - antuka | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Rafn Kumar Bonifacius | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Serbia F7 - antuka | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Luka Jablanovic | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F6 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Stevan Lakicevic | 6-3, 5-3, Stevan Lakicevic - skreč | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. David Micevski | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Djuro Opacic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Serbia F13 - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Dejan Gavrilovic | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F12 - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F13 - antuka | ||||
15.09.14 1. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Radoslav Shandarov - posledné zápasy
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Alen Bill | 7-5, 6-74, 6-10 | detail zápasu | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Erik Vladimirov | 3-6, 7-66, 10-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
24.09.23 2. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Andreja Petrovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitar Baychev | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Ferdun Shevkedov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 7-65, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivailo Dechev | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-72, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Austin Rapp | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Marvin Rehberg | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Petrovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Veljko Blagojevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Andrej Glvac | 1-6, 1-2, - Radoslav Shandarov - skreč | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Prashant Sawant | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Riccardo Roberto | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuckerman | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Neven Krivokuca | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
10.05.17 1. kolo | vs. Ted Bachev | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Denislav Prodanov | 6-0, 2-6, 7-613 | detail zápasu |