ZÁPAS
25.05.18 | štvrťfinále | Vasile Antonescu | Matthias Haim | 6-3, 6-1 | Romania F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Vasile Antonescu | Matthias Haim | |
1. podanie % | 24/45 (53%) | 27/49 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/24 (71%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/21 (71%) | 11/22 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/49 (51%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkom | 57/94 (61%) | 37/94 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Vasile Antonescu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Matthias Haim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vasile Antonescu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Vasile Antonescu | 1-2 | |
Vasile Antonescu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Matthias Haim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vasile Antonescu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Vasile Antonescu | 4-3 | |
0-0, 40-15 | ||
Vasile Antonescu | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
Vasile Antonescu | 0-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Vasile Antonescu | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Matthias Haim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vasile Antonescu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Matthias Haim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Matthias Haim | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-1 | Matthias Haim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vasile Antonescu vs. Matthias Haim - Vzájomné zápasy
25.05.18 | štvrťfinále | Vasile Antonescu | Matthias Haim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Romania F1 | antuka |
Vasile Antonescu form & Matthias Haim form
Vasile Antonescu - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu |
Matthias Haim - posledné zápasy
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
24.10.18 2. kolo | vs. Arthur Reymond | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Bastien Presuhn | 7-65, 7-69 | detail zápasu | |
Italy F31 - antuka | ||||
11.10.18 1. kolo | vs. Wilson Leite | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Italy F30 - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Walter Trusendi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Switzerland F5 - antuka | ||||
03.09.18 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F13 - antuka | ||||
24.08.18 štvrťfinále | vs. Peter Heller | 6-1, 3-6, 6-710 | detail zápasu | |
23.08.18 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Leon Hoeveler | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Sven Lemstra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sonego | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
27.07.18 semifinále | vs. Thomas Statzberger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.18 štvrťfinále | vs. Alexander Erler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.18 2. kolo | vs. Frederik Press | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.07.18 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 5-7, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Austria F3 - antuka | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Bjorn Nareyka | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F7 - antuka | ||||
15.07.18 finále | vs. Mario Vilella Martinez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.07.18 semifinále | vs. Matias Franco Descotte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.07.18 štvrťfinále | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.18 2. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.18 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Austria F1 - antuka | ||||
07.07.18 finále | vs. Mario Vilella Martinez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.07.18 semifinále | vs. Bruno Sant'Anna | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.07.18 štvrťfinále | vs. Riccardo Bellotti | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.07.18 2. kolo | vs. Lukas Ollert | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F14 - antuka | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
25.05.18 štvrťfinále | vs. Vasile Antonescu | 3-6, 1-6 | detail zápasu |