Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
28.07.01, 22 rokov
13 303 $
28.07.01, 22 rokov
13 303 $
Vasile Antonescu vs. Berk Ilkel - Vzájomné zápasy
14.01.20 | kvalifik. | Vasile Antonescu | Berk Ilkel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Vasile Antonescu form & Berk Ilkel form
Vasile Antonescu - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu |
Berk Ilkel - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aslan Gemuhluoglu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Carl Labitzke | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 6-72, 5-10 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuriy Nagdalyan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Nazar Oliynykov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. David Mogilevsky | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Paul Woerner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-1, 2-0, Giorgi Giorgadze - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Gokberk Saritas | 7-5, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Tuncay Duran | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu |