ZÁPAS
17.06.16 | štvrťfinále | Vasile Antonescu | Antoine Bellier | 6-1, 6-4 | Romania F6 | antuka |
ŠTATISTIKY
Vasile Antonescu | Antoine Bellier | |
1. podanie % | 33/53 (62%) | 27/44 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/33 (82%) | 16/27 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/20 (40%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 22/44 (50%) | 18/53 (34%) |
Vyhrané body celkom | 57/97 (59%) | 40/97 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá | 4 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vasile Antonescu vs. Antoine Bellier - Vzájomné zápasy
08.08.17 | 1. kolo | Antoine Bellier | Vasile Antonescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Romania F9 | antuka |
17.06.16 | štvrťfinále | Vasile Antonescu | Antoine Bellier | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Romania F6 | antuka |
Vasile Antonescu form & Antoine Bellier form
Vasile Antonescu - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu |
Antoine Bellier - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-1, Tomas Machac - skreč | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
05.11.23 finále | vs. Maximilian Marterer | 7-65, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Rudolf Molleker | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Oscar Otte | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 6-3, 7-611 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Dennis Novak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Frederico Ferreira Silva | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Charles Broom | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Li Tu | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Dan Added | 7-65, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jack Pinnington Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu |