ZÁPAS
26.06.17 | 2. kolo kval. | Vasile-Alexandru Ghilea | Luca George Tatomir | 6-1, 6-2 | Romania F5 | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Vasile-Alexandru Ghilea vs. Luca George Tatomir - Vzájomné zápasy
26.06.17 | 2. kolo kval. | Vasile-Alexandru Ghilea | Luca George Tatomir | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Romania F5 | antuka |
Vasile-Alexandru Ghilea form & Luca George Tatomir form
Vasile-Alexandru Ghilea - posledné zápasy
M15 Norman - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Ronan Jachuck | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Jonathan Sorbo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-3, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
USA F34 - tvrdý I. | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Jacob Dunbar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 6-78, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
USA F33 - tvrdý I. | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F31 - tvrdý | ||||
16.11.18 štvrťfinále | vs. Jordi Arconada | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.18 2. kolo | vs. Spencer Papa | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Hady Habib | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Klemen Nikolas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.18 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
09.09.18 finále | vs. Claudio Fortuna | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.18 semifinále | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.18 štvrťfinále | vs. Mikhail Korovin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.18 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-5, def. | detail zápasu | |
06.09.18 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
26.08.18 finále | vs. Claudio Fortuna | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.18 semifinále | vs. Nicolo Turchetti | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
24.08.18 štvrťfinále | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.18 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Luca George Tatomir - posledné zápasy
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 7-65, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Victor Crivoi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Popovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Popovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Matei Adrian Georgescu | 6-2, 5-7, 12-14 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 2-0, Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Amaury Delmas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 0-3, - Luca George Tatomir - skreč | detail zápasu | |
M15 Casale - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 2. kolo | vs. Jan Satral | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.19 1. kolo | vs. Riccardo Di Nocera | 2-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Masala | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Diego Matos | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Marco Dessi | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F33 - antuka | ||||
24.10.18 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 7-64, 6-0 | detail zápasu |