ZÁPAS
06.03.17 | 1. kolo kval. | Vasil Yehorov | Radoslav Shandarov | 6-4, 6-2 | Turkey F9 | antuka |
ŠTATISTIKY
Ukrajina
22.09.88, 35 rokov
22.09.88, 35 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
11.07.96, 27 rokov
11.07.96, 27 rokov
Vasil Yehorov vs. Radoslav Shandarov - Vzájomné zápasy
06.03.17 | 1. kolo kval. | Vasil Yehorov | Radoslav Shandarov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Turkey F9 | antuka |
Vasil Yehorov form & Radoslav Shandarov form
Vasil Yehorov - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 2-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Andic | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Noah Merre | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Blazka | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Horia-Nicolae Marinescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Martin Zavaczki | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Eyal Shyovitz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Stelios Kokkalis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Tishev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Bill Chan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Tavilla | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Ferdi Tangal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Radoslav Shandarov - posledné zápasy
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Alen Bill | 7-5, 6-74, 6-10 | detail zápasu | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Erik Vladimirov | 3-6, 7-66, 10-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
24.09.23 2. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Andreja Petrovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitar Baychev | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Ferdun Shevkedov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 7-65, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ivailo Dechev | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-72, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Austin Rapp | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Marvin Rehberg | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Petrovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Veljko Blagojevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Andrej Glvac | 1-6, 1-2, - Radoslav Shandarov - skreč | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Prashant Sawant | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Riccardo Roberto | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuckerman | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Neven Krivokuca | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
10.05.17 1. kolo | vs. Ted Bachev | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.17 kvalifik. | vs. Ivaylo Traykov | 6-3, 6-2 | detail zápasu |