ZÁPAS
12.09.16 | 2. kolo kval. | Vasil Yehorov | Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-4 | Hungary F5 | antuka |
ŠTATISTIKY
Ukrajina
22.09.88, 35 rokov
22.09.88, 35 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
21.10.95, 28 rokov
21.10.95, 28 rokov
Vasil Yehorov vs. Aliaksandr Prudnikau - Vzájomné zápasy
12.09.16 | 2. kolo kval. | Vasil Yehorov | Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Hungary F5 | antuka |
Vasil Yehorov form & Aliaksandr Prudnikau form
Vasil Yehorov - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 2-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Andic | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Noah Merre | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Blazka | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Horia-Nicolae Marinescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Martin Zavaczki | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Eyal Shyovitz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Stelios Kokkalis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Tishev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Bill Chan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Riccardo Tavilla | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Ferdi Tangal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Aliaksandr Prudnikau - posledné zápasy
M15 St. - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Andrey Kuznetsov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Semen Voronin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Artur Shakhnubaryan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Bo Cautaerts | 7-5, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Mirfayz Nizomov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Naesar Jewoor | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Victor Gurevich | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Zhanibek Temirtasov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Mikhail Yehayan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M25+H Bydgoszcz - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Vrba | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 6-75, 0-3, - Aliaksandr Prudnikau - skreč | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu |