Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
07.10.94, 29 rokov
07.10.94, 29 rokov
Valery Rudnev vs. Odil Akramov - Vzájomné zápasy
11.04.16 | kvalifik. | Valery Rudnev | Odil Akramov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Uzbekistan F2 | tvrdý |
Valery Rudnev form & Odil Akramov form
Valery Rudnev - posledné zápasy
Russia F2 - antuka | ||||
29.06.16 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.06.16 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Moscow Challenger - antuka | ||||
04.06.16 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 6-3, 3-4, - Valery Rudnev - skreč | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
18.04.16 kvalifik. | vs. Artur Shakhnubaryan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.16 2. kolo kval. | vs. Aidyn Rakhishev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
12.04.16 1. kolo | vs. Evgeny Elistratov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.04.16 kvalifik. | vs. Odil Akramov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Abror Isakov | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
05.04.16 1. kolo | vs. Filip Horansky | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Rasul Akhmadaliev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.16 kvalifik. | vs. Ilija Vucic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kazan Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.16 1. kolo kval. | vs. Sanjar Fayziev | 1-6, 0-3, - Valery Rudnev - skreč | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
26.01.16 1. kolo | vs. Andrei Vasilevski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.16 kvalifik. | vs. Michal Dembek | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
17.10.15 1. kolo kval. | vs. Philipp Davydenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
21.09.15 kvalifik. | vs. Radu Albot | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.15 2. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.15 1. kolo kval. | vs. Artur Gusev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
15.08.15 1. kolo kval. | vs. Sadio Doumbia | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
10.08.15 1. kolo | vs. Marc Giner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.15 semifinále | vs. Anton Galkin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.15 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.15 štvrťfinále | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.15 2. kolo | vs. Gerard Granollers | 4-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
Marburg Challenger - antuka | ||||
28.06.15 2. kolo kval. | vs. Jan Satral | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.15 1. kolo kval. | vs. Tobias Simon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Izmir Challenger - tvrdý | ||||
18.09.14 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.14 1. kolo | vs. Tuna Altuna | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Odil Akramov - posledné zápasy
Egypt F37 - antuka | ||||
14.12.16 1. kolo | vs. Julian Onken | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.12.16 kvalifik. | vs. Tahseen Seif El Din | 7-5, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F36 - antuka | ||||
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Neven Krivokuca | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F35 - antuka | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Alexander Braun | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F25 - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Kevin Deich | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Alexander Braun | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F24 - antuka | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Samy Grace | 3-6, 0-3, - Odil Akramov - skreč | detail zápasu | |
12.09.16 kvalifik. | vs. Adham Elganainy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Mostafa Mohamed Hatem | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F23 - tvrdý | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Alex Lawson | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
11.06.16 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Grisha Reytman | 2-6, 0-1, - Odil Akramov - skreč | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Shahbaaz Khan | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
01.05.16 2. kolo kval. | vs. Andrei Vasilevski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.16 1. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Rasul Akhmadaliev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.04.16 kvalifik. | vs. Vitaly Kozyukov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Jae-Min Seol | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Bolat Mamyr | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.16 2. kolo kval. | vs. Gleb Alekseenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Grisha Reytman | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.16 kvalifik. | vs. Valery Rudnev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
04.04.16 kvalifik. | vs. Fedor Chervyakov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Zhansultan Chembotayev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Azerbaijan F3 - koberec | ||||
08.02.16 kvalifik. | vs. Stanislav Poplavskyy | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Nikita Matveyko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.16 2. kolo kval. | vs. Michal Marko | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Azerbaijan F2 - koberec | ||||
01.02.16 2. kolo kval. | vs. Timur Razmaitov | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.02.16 1. kolo kval. | vs. Denys Klok | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Azerbaijan F1 - koberec | ||||
25.01.16 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 4-6, 5-7 | detail zápasu |