ZÁPAS
02.12.19 | 2. kolo kval. | Valentin Vanta | Vladimir Filip | 2-6, 6-0, 11-9 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
28.09.97, 26 rokov
16 852 $
28.09.97, 26 rokov
16 852 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
31.07.95, 28 rokov
17 321 $
31.07.95, 28 rokov
17 321 $
Valentin Vanta vs. Vladimir Filip - Vzájomné zápasy
02.12.19 | 2. kolo kval. | Valentin Vanta | Vladimir Filip | 2-6, 6-0, 11-9 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
03.09.18 | kvalifik. | Valentin Vanta | Vladimir Filip | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Romania F12 | antuka |
20.05.18 | 2. kolo kval. | Valentin Vanta | Vladimir Filip | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Romania F1 | antuka |
29.06.15 | 1. kolo kval. | Vladimir Filip | Valentin Vanta | Vladimir Filip - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | Romania F7 | antuka |
Valentin Vanta form & Vladimir Filip form
Valentin Vanta - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 6-0, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Aleks Genchev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 0-1, - Valentin Vanta - skreč | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. German Samofalov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Vlad Stoica | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Georgi Georgiev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Vladimir Filip - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alin Butnaru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustavo Masiero | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-2, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-74, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Rafael Kis Balazs | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 6-0, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Robert Beznea | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Radu Ioan Popa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Mateo Gomez | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu |