Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
31.08.99, 24 rokov
31.08.99, 24 rokov
Vadym Ursu vs. Goran Duquesne - Vzájomné zápasy
05.08.18 | 2. kolo kval. | Vadym Ursu | Goran Duquesne | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Belgium F7 | antuka |
Vadym Ursu form & Goran Duquesne form
Vadym Ursu - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Millen Hurrion | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Luca Preda | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Kris Van Wyk | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Amr Elsayed | 6-78, 6-2, 3-0, Amr Elsayed - skreč | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Cedric Stanke | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Bernard Tomic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-63, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Noah Rubin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Evgeny Philippov | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Bor Artnak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Goran Duquesne - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Fausto Tabacco | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Kai Lemstra | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Pak Long Yeung | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Zhibul | 0-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Charl Morgan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Giovanni Boco | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Lewei Cai | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Leon Roma | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Luis Humberto Lopez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Tribb De Jong | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Koksijde - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-1, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Brussels - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Patrick Mayer (GER) | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Lasne - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Teodor Giusca | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Arlon - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Marek Semjan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F21 - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Jakob Johansson-Holm | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Pedro Graca | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Portugal F20 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belgium F10 - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Harry Lim | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Beaufort | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Belgium F9 - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Belgium F8 - antuka | ||||
13.08.18 1. kolo | vs. Antoine Damiens | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.18 kvalifik. | vs. Liam Dielen | 7-5, 6-4 | detail zápasu |