ZÁPAS
24.12.16 | 2. kolo | Vadim Alekseenko | Alexander Lebedyn | 4-6, 7-5, 6-3 | Turkey F51 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Vadim Alekseenko | Alexander Lebedyn | |
1. podanie % | 56/91 (62%) | 70/96 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/56 (73%) | 48/70 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 22/35 (63%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 38/96 (40%) | 28/91 (31%) |
Vyhrané body celkom | 101/187 (54%) | 86/187 (46%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esá | 4 | 3 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
25.04.96, 27 rokov
11 771 $
25.04.96, 27 rokov
11 771 $
Vadim Alekseenko vs. Alexander Lebedyn - Vzájomné zápasy
29.08.17 | 1. kolo | Alexander Lebedyn | Vadim Alekseenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Ukraine F4 | antuka |
24.12.16 | 2. kolo | Vadim Alekseenko | Alexander Lebedyn | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Turkey F51 | tvrdý |
Vadim Alekseenko form & Alexander Lebedyn form
Vadim Alekseenko - posledné zápasy
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | - | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Paul Woerner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Gokberk Ergeneman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Claudio Fortuna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Kenta Kurita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
28.07.18 semifinále | vs. Maksim Tikhomirov | 0-6, 7-5, 6-79 | detail zápasu | |
27.07.18 štvrťfinále | vs. Kristian Lozan | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Franco Feitt | 3-1, Franco Feitt - skreč | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Petr Arkhipov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 7-63, 6-74 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Derepa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F18 - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Mate Delic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Alexander Lebedyn - posledné zápasy
Germany F5 - antuka | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Lynn Max Kempen | -def. | detail zápasu | |
Belgium F1 - antuka | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Raphael Calzi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F14 - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 1-4, - Alexander Lebedyn - skreč | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Marek Podlesak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
23.05.18 2. kolo | vs. Oleg Dolgosheyev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.18 1. kolo | vs. Andrii Gryniuk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Oleg Dolgosheyev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F15 - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 0-3, - Alexander Lebedyn - skreč | detail zápasu | |
Turkey F14 - antuka | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Francisco Vittar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Juan Pablo Cenoz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Kasper Elsvad | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Qatar F3 - tvrdý | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Riccardo Maiga | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Qatar F2 - tvrdý | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Levente Godry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Cesar Testoni | 6-3, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Egypt F2 - tvrdý | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Artem Dubrivnyy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Ksenzov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Pakistan F3 - antuka | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Anurag Nenwani | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - antuka | ||||
14.12.17 1. kolo | vs. Enrique Lopez-Perez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - antuka | ||||
07.12.17 štvrťfinále | vs. Kristian Lozan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.17 2. kolo | vs. Oleg Besednikov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.17 1. kolo | vs. Anton Chekhov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Morocco F6 - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Fernando Bogajo | 6-79, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Morocco F5 - antuka | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Arthur Reymond | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F35 - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Mirko Cutuli | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |