Izrael
28.10.96, 27 rokov
28.10.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
05.09.98, 25 rokov
05.09.98, 25 rokov
Uri Vodavoz vs. Michael Boguslavsky - Vzájomné zápasy
06.05.18 | 2. kolo kval. | Uri Vodavoz | Michael Boguslavsky | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Israel F6 | tvrdý |
20.03.17 | 1. kolo kval. | Uri Vodavoz | Michael Boguslavsky | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Israel F2 | tvrdý |
07.12.15 | 2. kolo kval. | Uri Vodavoz | Michael Boguslavsky | 7-66, 6-0 | detail zápasu | Israel F18 | tvrdý |
Uri Vodavoz form & Michael Boguslavsky form
Uri Vodavoz - posledné zápasy
Israel F14 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Itay Greenbaum | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Ido Salem | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Ofek Ben Harosh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Afik Lahav | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Shaaf | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Michael Boguslavsky - posledné zápasy
Israel F10 - tvrdý | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Itamar Lavie | 2-4, - Michael Boguslavsky - skreč | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Christophe Nickels | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
05.03.18 1. kolo | vs. Nicolas Ferrando | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
07.12.17 1. kolo | vs. Aaron Schmid | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Damien Bayard | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Mor Bulis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Scott Goldner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ariel Ilarslan Russo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Roy Yaron | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Iftah Yavetz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. James Roelofse | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
12.12.16 2. kolo kval. | vs. Sem Verbeek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 7-5, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo | vs. Alon Elia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Amit Gabreal | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Ben Gidoni | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Amit Gabreal | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Matan Shay Ganzi | 4-6, 2-6 | detail zápasu |