ZÁPAS
28.07.18 | 1. kolo kval. | Umberto Giovannini | Bjorn Nareyka | 6-4, 4-1, - skreč | Austria F5 | antuka |
ŠTATISTIKY
Taliansko
18.10.97, 26 rokov
18.10.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
21.12.99, 24 rokov
21.12.99, 24 rokov
Umberto Giovannini vs. Bjorn Nareyka - Vzájomné zápasy
28.07.18 | 1. kolo kval. | Umberto Giovannini | Bjorn Nareyka | 6-4, 4-1, Bjorn Nareyka - skreč | detail zápasu | Austria F5 | antuka |
Umberto Giovannini form & Bjorn Nareyka form
Umberto Giovannini - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Qiulin Wang | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Sanz Muela | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Ifi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Gregor Ramskogler | 7-63, 6-72, 12-10 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 2-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Luc Fomba | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Alessandro Coccioli | 7-65, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Garcia Suarez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Samir Mustafin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Florian Broska | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Lapalu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Adam Majchrzak | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sam Hoskins | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Pudney | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Rosenzweig | 6-71, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Leo Poupinel | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. David Gabor | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Mae Malige | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Bjorn Nareyka - posledné zápasy
M15 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Federico Marchetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Maximilian Homberg | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Gianni Ross | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Floris Podzimek | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hannestad | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Salzburg Anif - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Jarry | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Yann Marti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Andre Biro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Grgo Dujmovic | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 5-7, 0-1, - Bjorn Nareyka - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Amin Oueslati | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Gian Luca Tanner | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | - Bjorn Nareyka - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Omar El-Moslemany | 6-0, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Jett Cole | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Gregorio Cordonnier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Gabriel Petit | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Ethan Gaubert | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu |