ZÁPAS
11.05.15 | 1. kolo | Uladzimir Ignatik | Robert Rumler | 6-3, 2-0, - skreč | Czech Republic | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
01.12.93, 30 rokov
25 368 $
01.12.93, 30 rokov
25 368 $
Uladzimir Ignatik vs. Robert Rumler - Vzájomné zápasy
11.05.15 | 1. kolo | Uladzimir Ignatik | Robert Rumler | 6-3, 2-0, Robert Rumler - skreč | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
25.11.13 | 2. kolo | Uladzimir Ignatik | Robert Rumler | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Czech Republic | koberec |
Uladzimir Ignatik form & Robert Rumler form
Uladzimir Ignatik - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Moez Echargui | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.22 1. kolo | vs. Umut Akkoyun | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
10.03.22 2. kolo | vs. Felix Gill | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.22 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-68, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.22 štvrťfinále | vs. Lukas Rosol | 6-4, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
03.02.22 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.02.22 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 4-1, Chien-Hsun Lo - skreč | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
04.01.22 2. kolo | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
01.11.21 kvalifik. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
08.10.21 štvrťfinále | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest Challenger - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.21 kvalifik. | vs. Tobias Simon | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Mateus Alves | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
25.08.21 2. kolo | vs. Ryan Peniston | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.21 kvalifik. | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 2-6, 6-4 | detail zápasu |
Robert Rumler - posledné zápasy
M25 Maribor - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Maks Meh | 1-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Stepan Pecak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Josef Vagner | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Nick Chappell | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Michal Matuszewski | 5-3, Michal Matuszewski - skreč | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Piotr Galus | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Robin Stanek | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 7-63, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Richard Pavluv | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Randjelovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Robert Pelyhe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Deni Zmak | Deni Zmak - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Agadir - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Matej Cintl | 7-5, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Michal Marko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.07.15 kvalifik. | vs. Jan Kuncik | 7-62, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Artem Kapshuk | 6-2, 6-3 | detail zápasu |