ZÁPAS
08.07.19 | kvalifik. | Ugo Blanchet | Hendrik Jebens | 6-4, 6-4 | M25+H Ajaccio | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ugo Blanchet | Hendrik Jebens | |
1. podanie % | 38/58 (66%) | 34/65 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/38 (79%) | 23/34 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/20 (55%) | 17/31 (55%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 25/65 (38%) | 17/58 (29%) |
Vyhrané body celkom | 66/123 (54%) | 57/123 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 7 | 5 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Hendrik Jebens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ugo Blanchet | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Hendrik Jebens | |
0-0, 30-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ugo Blanchet | 2-1 | |
0-0, 15-15, A-40 | ||
Ugo Blanchet | 2-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
Ugo Blanchet | 2-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
3-3 | Hendrik Jebens | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Ugo Blanchet | 4-4 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Ugo Blanchet | 5-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Ugo Blanchet | 0-0 | |
0-1 | Hendrik Jebens | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Hendrik Jebens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
2-2 | Hendrik Jebens | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ugo Blanchet | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Hendrik Jebens | |
0-0 | ||
Ugo Blanchet | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Hendrik Jebens | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ugo Blanchet | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
08.08.95, 28 rokov
103 907 $
08.08.95, 28 rokov
103 907 $
Ugo Blanchet vs. Hendrik Jebens - Vzájomné zápasy
08.07.19 | kvalifik. | Ugo Blanchet | Hendrik Jebens | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M25+H Ajaccio | tvrdý |
Ugo Blanchet form & Hendrik Jebens form
Ugo Blanchet - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | Maximilian Marterer - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - skreč | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - skreč | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu |
Hendrik Jebens - posledné zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 6-77, 6-74 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Jacob Kahoun | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
13.01.22 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.22 kvalifik. | vs. Virgile Le Bourjois | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Villers - tvrdý I. | ||||
08.11.21 kvalifik. | vs. Tibo Colson | 4-6, - Hendrik Jebens - skreč | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Marc Schmidt | Marc Schmidt - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Tom Schonenberg | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tristan Reiff | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Simon Reveniau | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ginefri | 6-4, 6-2 | detail zápasu |