ZÁPAS
14.03.19 | 2. kolo | Tung-Lin Wu | Takanyi Garanganga | 6-2, 6-2 | M25 Bakersfield | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Tung-Lin Wu | Takanyi Garanganga | |
1. podanie % | 32/54 (59%) | 29/52 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/32 (72%) | 17/29 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/22 (59%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/52 (50%) | 18/54 (33%) |
Vyhrané body celkom | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 4 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Tung-Lin Wu | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Takanyi Garanganga | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tung-Lin Wu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Takanyi Garanganga | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tung-Lin Wu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Takanyi Garanganga | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tung-Lin Wu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
5-2 | Takanyi Garanganga | |
0-0, 15-0, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Tung-Lin Wu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Takanyi Garanganga | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tung-Lin Wu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Takanyi Garanganga | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tung-Lin Wu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Takanyi Garanganga | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tung-Lin Wu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Takanyi Garanganga | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tung-Lin Wu vs. Takanyi Garanganga - Vzájomné zápasy
14.03.19 | 2. kolo | Tung-Lin Wu | Takanyi Garanganga | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Bakersfield | tvrdý |
Tung-Lin Wu form & Takanyi Garanganga form
Tung-Lin Wu - posledné zápasy
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Timo Legout | 4-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Cash Hanzlik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ezekiel Clark | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Adam Walton | 0-6, 7-65, 6-74 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 7-65, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 2-3, - Tung-Lin Wu - skreč | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Adrian Mannarino | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Mate Valkusz | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jason Jung | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-75, 7-63, 6-76 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Dominik Palan | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Fajing Sun | 7-65, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cary 1 - tvrdý | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Patrick Kypson | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Takanyi Garanganga - posledné zápasy
M25 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-3, 1-3, - Takanyi Garanganga - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Louis Herman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. Kelsey Stevenson | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.19 2. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Jaime Sigauque | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
10.11.19 finále | vs. David Perez Sanz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Kelsey Stevenson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 štvrťfinále | vs. Dennis Uspensky | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Aldin Setkic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Gianni Mina | 6-4, 1-0, Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Michael-John Every | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Paul Emmanuel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
13.10.19 semifinále | vs. Calvin Hemery | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Skander Mansouri | Skander Mansouri - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Joseph Imeh Ubon | 3-0, Joseph Imeh Ubon - skreč | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
04.10.19 štvrťfinále | vs. Arthur Cazaux | 7-5, 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Len Schouten | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Michael-John Every | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.19 štvrťfinále | vs. Jordan Hasson | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Devin Badenhorst | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Memphis - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Jacob Dunbar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
23.07.19 2. kolo | vs. Zhe Li | 6-73, 6-76 | detail zápasu |