ZÁPAS
21.01.18 | finále | Tsung-Hua Yang | Steven Diez | 6-3, 3-6, 7-64 | China F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Tsung-Hua Yang | Steven Diez | |
1. podanie % | 56/103 (54%) | 61/96 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/56 (75%) | 45/61 (74%) |
Vyhrané body z 2.podania | 26/47 (55%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané break-bally | 2/7 (29%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 32/96 (33%) | 35/103 (34%) |
Vyhrané body celkom | 100/199 (50%) | 99/199 (50%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esá | 6 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tsung-Hua Yang vs. Steven Diez - Vzájomné zápasy
21.01.18 | finále | Tsung-Hua Yang | Steven Diez | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | China F2 | antuka |
Tsung-Hua Yang form & Steven Diez form
Tsung-Hua Yang - posledné zápasy
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Fletcher Scott | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Fountain - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Eric Hadigian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty 2 - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Orlando Challenger - tvrdý | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
07.11.20 štvrťfinále | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.20 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
06.10.20 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bengalaru Challenger - tvrdý | ||||
10.02.20 1. kolo | vs. Matthew Ebden | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.02.20 semifinále | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.20 štvrťfinále | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Ze Zhang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Jiaqi Duan | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Steven Diez - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. David Pichler | 6-3, 6-78, 6-1 | detail zápasu |