Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
22.02.01, 23 rokov
22.02.01, 23 rokov
Tristan Boyer vs. Jaime Caldes - Vzájomné zápasy
09.03.20 | 2. kolo kval. | Tristan Boyer | Jaime Caldes | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
19.02.20 | 1. kolo | Tristan Boyer | Jaime Caldes | 7-62, 4-6, 7-5 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Tristan Boyer form & Jaime Caldes form
Tristan Boyer - posledné zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
23.03.24 finále | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 semifinále | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 štvrťfinále | vs. Dmitry Popko | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Dalibor Svrcina | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-72, 7-67 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Dmitry Popko | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Luciano Darderi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-66, 6-2 | detail zápasu |
Jaime Caldes - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Kirill Mishkin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Borja Gutierrez-De La Maza | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-77, - Jaime Caldes - skreč | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 1-6, - Jaime Caldes - skreč | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-1, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Jorge Plans | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Julian Alonso | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Luis Francisco | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Giacomo Revelli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-77, 10-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Julian Alonso | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Juan Estevez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Nikos Lehmann | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
01.06.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.23 kvalifik. | vs. Tiago Pereira | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-0, Ivan Kazakov - skreč | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Toprak Avcibasi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 4-6, 0-6 | detail zápasu |