ZÁPAS
04.04.17 | 1. kolo | Toshihide Matsui | Naoki Tajima | 1-6, 6-4, 6-3 | Japan F5 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Toshihide Matsui | Naoki Tajima | |
1. podanie % | 48/79 (61%) | 46/80 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/48 (71%) | 31/46 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/31 (42%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 33/80 (41%) | 32/79 (41%) |
Vyhrané body celkom | 80/159 (50%) | 79/159 (50%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esá | 7 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Toshihide Matsui vs. Naoki Tajima - Vzájomné zápasy
04.04.17 | 1. kolo | Toshihide Matsui | Naoki Tajima | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Japan F5 | tvrdý |
Toshihide Matsui form & Naoki Tajima form
Toshihide Matsui - posledné zápasy
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Qian Sun | 7-63, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jiayang Dong | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ray Ho | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | - | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Mao Takada | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ben Shelton | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Harmon - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Matthew Stubbings | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Harmon - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Takeru Yuzuki | 7-64, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 0-5, - Toshihide Matsui - skreč | detail zápasu | |
Antalya 4 - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Alexander Crnokrak | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Ben Patael | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-73, 1-2, - Toshihide Matsui - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Jiaqi Duan | 5-7, 1-4, - Toshihide Matsui - skreč | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Jason Jung | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Hao Wu | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Jiaqi Duan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Chuhan Wang | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
08.08.19 3. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 4-6, 0-1, - Toshihide Matsui - skreč | detail zápasu | |
07.08.19 2. kolo | vs. Makoto Ochi | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. John-Paul Fruttero | 6-3, 7-613 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
31.07.19 2. kolo | vs. Saketh-Sai Myneni | 3-6, - Toshihide Matsui - skreč | detail zápasu |
Naoki Tajima - posledné zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryotaro Shimomura | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Sam Oster | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Duncan Mccall | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 5-7, 6-4, 2-5, - Naoki Tajima - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Luke Sorensen | 7-63, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Benjamin Loccisano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
18.01.24 štvrťfinále | vs. Sandro Kopp | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Mashari Nawaf | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Bortnichek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Tanguy Genier | 2-6, 6-0, 3-0, Tanguy Genier - skreč | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Covato | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Geni Inoue | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Kemal Arda Karakas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. August Holmgren | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Blake Bayldon | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Thomas Patton | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Blake Ellis | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | detail zápasu |