Taliansko
20.06.93, 30 rokov
20.06.93, 30 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
27.10.97, 26 rokov
27.10.97, 26 rokov
Tommaso Gabrieli vs. Paolo Dagnino - Vzájomné zápasy
07.08.17 | kvalifik. | Tommaso Gabrieli | Paolo Dagnino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Austria F6 | antuka |
Tommaso Gabrieli form & Paolo Dagnino form
Tommaso Gabrieli - posledné zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Italy F13 - antuka | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Johan Nikles | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Uganda F3 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Darko Bojanovic | 5-7, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Uganda F2 - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Franco Ribero | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Uganda F1 - antuka | ||||
30.04.18 1. kolo | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F12 - antuka | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.18 kvalifik. | vs. Aaron Schmid | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
26.03.18 2. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Croatia F3 - antuka | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Nik Razborsek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.18 2. kolo kval. | vs. Karlo Kajin | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.18 kvalifik. | vs. Anze Arh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.18 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F3 - antuka | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Franco Capalbo | 4-6, 7-610, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Horst Rieder | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Italy F2 - antuka | ||||
08.03.18 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.18 kvalifik. | vs. Deivids Juksa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F2 - antuka | ||||
15.01.18 2. kolo kval. | vs. Stefano Baldoni | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F1 - antuka | ||||
10.01.18 1. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F27 - tvrdý | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Sami Reinwein | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F26 - antuka | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Adelchi Virgili | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo | vs. Gregor Ramskogler | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Paolo Dagnino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Anze Arh | 4-2, Anze Arh - skreč | detail zápasu | |
Italy F24 - antuka | ||||
31.07.17 kvalifik. | vs. Manuel Mazza | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Colautti | 7-62, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Paolo Dagnino - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Yosvani Maturell | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Jordi Munoz-Abreu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Athanassios Manekas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Appiano - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Thomas Thaler | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Niccolo Inserra | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Tommaso Roggero | 7-5, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Yassine Smiej | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Pierre Delage | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Carlos Garcia Vazquez | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Manuel Barros | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diaz Freire | 6-3, 6-73, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Amadatus Admiraal | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Pierre Delage | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Arturs Lazdins | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Mohamad Gomaa | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Jevtic | 6-77, 6-74 | detail zápasu |