Litva
21.01.98, 26 rokov
21.01.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Litva
09.02.99, 25 rokov
09.02.99, 25 rokov
Tomas Vaise vs. Simonas Zukauskas - Vzájomné zápasy
28.07.18 | 1. kolo kval. | Tomas Vaise | Simonas Zukauskas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Latvia F1 | antuka |
Tomas Vaise form & Simonas Zukauskas form
Tomas Vaise - posledné zápasy
M25 Tavira - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Simon Freund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Diogo Marques | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Julius Augunas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeiden Saidizand | 7-62, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dawid Wisniewski | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Pietro Orlando Fellin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Vojtech Vlkovsky | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Piotr Siekanowicz | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Vojtech Mares | 6-3, 6-711, 8-10 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Michal Matuszewski | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Erik Grevelius | 6-1, 6-75, 5-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Roman Postolka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Ondrej Horak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Egor Baklanov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Carles Hernandez | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Altur Fernandez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Dali Blanch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
31.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Illia Stoliar | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Anthony Genov | 6-2, 4-6, 15-17 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. David Munoz (ESP) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Simonas Zukauskas - posledné zápasy
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Luke Simkiss | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Ondrej Horak | 6-1, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Jorge Carlos Camara | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Ji Hoon Son | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Amr Elsayed | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Tobias Smoliner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Maximus Jones | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
17.01.22 kvalifik. | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Sergei Lysov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.21 kvalifik. | vs. Dennis Dragomirov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Roberto Miceli | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Genaro Marzialetti | 6-72, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Photos Photiades (2003) | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Pavlos Parson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Federico Campana | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 1-6, 3-6 | detail zápasu |