Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
18.02.97, 27 rokov
18.02.97, 27 rokov
Tomas Papik vs. Pelle Boerma - Vzájomné zápasy
06.03.17 | 2. kolo kval. | Tomas Papik | Pelle Boerma | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Egypt F8 | tvrdý |
Tomas Papik form & Pelle Boerma form
Tomas Papik - posledné zápasy
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 6-73, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 5-7, 3-1, - Tomas Papik - skreč | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.21 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Hendrik Jebens | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Mark Havlicek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Jan Stolin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Adam Pavlasek | 2-6, 7-68, 1-10 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Marek Gengel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
22.09.20 kvalifik. | vs. Patrik Rikl | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Mick Veldheer | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 0-6, 0-1, - Tomas Papik - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. David Poljak | 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Pelle Boerma - posledné zápasy
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.01.20 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Grasse - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detail zápasu |