ZÁPAS
19.06.17 | 1. kolo | Tomas Lipovsek Puches | Rafael Matos | 6-2, 2-6, 6-2 | Argentina F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Tomas Lipovsek Puches | Rafael Matos | |
1. podanie % | 49/69 (71%) | 60/79 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/49 (63%) | 29/60 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/20 (40%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 5/5 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 43/79 (54%) | 30/69 (43%) |
Vyhrané body celkom | 82/148 (55%) | 66/148 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 7 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tomas Lipovsek Puches vs. Rafael Matos - Vzájomné zápasy
19.06.17 | 1. kolo | Tomas Lipovsek Puches | Rafael Matos | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Argentina F3 | antuka |
03.08.15 | 2. kolo kval. | Tomas Lipovsek Puches | Rafael Matos | 4-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | Cortina Challenger | antuka |
Tomas Lipovsek Puches form & Rafael Matos form
Tomas Lipovsek Puches - posledné zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Antoine Vincent | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Vitor Leal | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Cristobal Castro | 6-3, 5-0, Cristobal Castro - skreč | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Sergio Galdos | Sergio Galdos - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Lujan - antuka | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Luciano Doria | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Marco Cecchinato | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. N.Sriram Balaji | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Remy Bertola | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Adam Taylor | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Rafael Matos - posledné zápasy
Marrakech - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | detail zápasu | |
Rio De - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - skreč | detail zápasu | |
14.12.21 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.21 kvalifik. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - skreč | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago 3 - antuka | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - skreč | detail zápasu | |
Santiago 2 - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
16.03.21 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
15.02.21 kvalifik. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
26.09.20 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | detail zápasu |