ZÁPAS
29.07.18 | semifinále | Tomas Jirousek | Rio Noguchi | 6-4, 7-64 | Slovakia F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Tomas Jirousek | Rio Noguchi | |
1. podanie % | 33/65 (51%) | 46/82 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/33 (91%) | 27/46 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/32 (41%) | 15/36 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 40/82 (49%) | 22/65 (34%) |
Vyhrané body celkom | 83/147 (56%) | 64/147 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tomas Jirousek vs. Rio Noguchi - Vzájomné zápasy
29.07.18 | semifinále | Tomas Jirousek | Rio Noguchi | 6-4, 7-64 | detail zápasu | Slovakia F1 | antuka |
Tomas Jirousek form & Rio Noguchi form
Tomas Jirousek - posledné zápasy
M25 Austin - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Cleeve Harper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Brayden Michna | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-60, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Lech Gontar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Valentin Vanta | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Marcel Politowicz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Yassine Dlimi | 7-65, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Said Akbarov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prostejov - antuka | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.22 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Lukas Janousek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Josef Vagner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jiri Krouzek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
01.09.22 1. kolo | vs. Mikhail Minakov | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Timo Stodder | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Ammar Elamin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Hynek Barton | 3-6, 6-74 | detail zápasu |
Rio Noguchi - posledné zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. James McCabe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
10.04.24 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. James McCabe | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Woobin Shin | 3-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
24.03.24 finále | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 štvrťfinále | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | detail zápasu |