ZÁPAS
14.11.17 | 1. kolo | Tomas Gerini | Agustin Suarez Gonzalez | 5-7, 6-3, 7-5 | Argentina F9 | antuka |
ŠTATISTIKY
Tomas Gerini | Agustin Suarez Gonzalez | |
1. podanie % | 89/97 (92%) | 91/113 (81%) |
Vyhrané body z 1.podania | 56/89 (63%) | 56/91 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 2/8 (25%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/17 (35%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 50/113 (44%) | 39/97 (40%) |
Vyhrané body celkom | 108/210 (51%) | 102/210 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
Argentina
20.07.95, 28 rokov
20.07.95, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
13.04.93, 30 rokov
13.04.93, 30 rokov
Tomas Gerini vs. Agustin Suarez Gonzalez - Vzájomné zápasy
14.11.17 | 1. kolo | Tomas Gerini | Agustin Suarez Gonzalez | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Argentina F9 | antuka |
Tomas Gerini form & Agustin Suarez Gonzalez form
Tomas Gerini - posledné zápasy
M15 Perugia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Federico Bondioli | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Luini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Adelchi Virgili | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Flavio Cortinovis | 4-6, 6-0, 11-9 | detail zápasu | |
M25+H Toulouse - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Amaury Delmas | 0-5, - Tomas Gerini - skreč | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 6-4, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Federico Moreno | 6-2, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Felipe Derdoy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pinamar - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Jose Pereira | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F8 - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Mateo Berne | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Argentina F7 - antuka | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Boruch Skierkier | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Fernando Sierra | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Belgium F7 - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Sidane Pontjodikromo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Leonid Avramenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Joaquin Pablo Molina Bannen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Belgium F6 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 7-64, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Harry Lim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Andrew Rozanov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Jim Walder | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F12 - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Agustin Suarez Gonzalez - posledné zápasy
Argentina F12 - antuka | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Federico Coria | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Tomas Farjat | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Tomas Rengel Sierra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Chile F2 - antuka | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Juan Carlos Saez | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Carlos Cuevas | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Martin Facundo Carrizo | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Chile F1 - antuka | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Victor Nunez | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Tomas Gerini | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Marco Pairetti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Pablo Ignacio Moine | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Alexis Gurmendi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Argentina F8 - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Enzo Do Porto | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Bolivia F3 - antuka | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Santiago Marcelino Solari | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Felipe Santamaria | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bolivia F2 - antuka | ||||
25.09.17 kvalifik. | vs. Nicolas Bianchi | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Santiago Arze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Francisco Aranguren | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Argentina F7 - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Marco Pairetti | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Mateo Nicolas Martinez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Agustin Adrian Madrid Rocca | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Tomas Basail | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mateo Berne | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Mateo Galdon | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F3 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Santiago Pedro Franchini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Alexandre Tsuchiya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-2, 7-62 | detail zápasu |