ZÁPAS
02.09.19 | kvalifik. | Tom Kocevar-Desman | Nicolas Parizzia | 6-0, 6-4 | M25 Trieste | antuka |
ŠTATISTIKY
Tom Kocevar-Desman | Nicolas Parizzia | |
1. podanie % | 26/45 (58%) | 32/59 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/26 (81%) | 19/32 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/19 (68%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/59 (47%) | 11/45 (24%) |
Vyhrané body celkom | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 8 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Tom Kocevar-Desman | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Nicolas Parizzia | |
Tom Kocevar-Desman | 5-0 | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Nicolas Parizzia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Tom Kocevar-Desman | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Nicolas Parizzia | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Tom Kocevar-Desman | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40 | ||
2-2 | Nicolas Parizzia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tom Kocevar-Desman | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Nicolas Parizzia | |
0-0 | ||
Tom Kocevar-Desman | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Nicolas Parizzia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tom Kocevar-Desman | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tom Kocevar-Desman vs. Nicolas Parizzia - Vzájomné zápasy
02.09.19 | kvalifik. | Tom Kocevar-Desman | Nicolas Parizzia | 6-0, 6-4 | detail zápasu | M25 Trieste | antuka |
Tom Kocevar-Desman form & Nicolas Parizzia form
Tom Kocevar-Desman - posledné zápasy
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.22 kvalifik. | vs. Simonas Zukauskas | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
22.10.21 štvrťfinále | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
15.10.21 štvrťfinále | vs. Oscar Moraing | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.21 2. kolo | vs. Alexis Canter | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
28.08.21 semifinále | vs. Timo Stodder | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.08.21 štvrťfinále | vs. Alessandro Pecci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Lucas Krainer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Petr Hajek | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Matias Zukas | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 7-64, 0-6, 0-2, - Tom Kocevar-Desman - skreč | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
21.05.21 štvrťfinále | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
14.05.21 štvrťfinále | vs. Timo Stodder | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.05.21 2. kolo | vs. Dan Added | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Mihailo Kecojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Nicolas Parizzia - posledné zápasy
M15 Punta - antuka | ||||
15.03.24 1. kolo | vs. Bruno Fernandez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Agustin Mascotto | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Facundo Grasso | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Marcos Lee Chan Baratau | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Joao Menezes | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Alan Postay | 4-1, Alan Postay - skreč | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Adrien Gobat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Daniel Bagnolini | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 7-61, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Damien Wenger | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Daniel Masur | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Gerard Campana Lee | 3-6, 5-7 | detail zápasu |