ZÁPAS
10.11.18 | štvrťfinále | Tom Kocevar-Desman | Lucas Catarina | 7-64, 6-0 | Greece F7 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Tom Kocevar-Desman | Lucas Catarina | |
1. podanie % | 40/62 (65%) | 53/87 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/40 (75%) | 27/53 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/22 (50%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 45/87 (52%) | 21/62 (34%) |
Vyhrané body celkom | 86/149 (58%) | 63/149 (42%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esá | 2 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tom Kocevar-Desman | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tom Kocevar-Desman | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tom Kocevar-Desman | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tom Kocevar-Desman | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tom Kocevar-Desman | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tom Kocevar-Desman | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Lucas Catarina | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Tom Kocevar-Desman | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tom Kocevar-Desman | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tom Kocevar-Desman | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Tom Kocevar-Desman vs. Lucas Catarina - Vzájomné zápasy
16.11.18 | štvrťfinále | Tom Kocevar-Desman | Lucas Catarina | 1-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | Greece F8 | tvrdý |
10.11.18 | štvrťfinále | Tom Kocevar-Desman | Lucas Catarina | 7-64, 6-0 | detail zápasu | Greece F7 | tvrdý |
Tom Kocevar-Desman form & Lucas Catarina form
Tom Kocevar-Desman - posledné zápasy
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.22 kvalifik. | vs. Simonas Zukauskas | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
22.10.21 štvrťfinále | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
15.10.21 štvrťfinále | vs. Oscar Moraing | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.21 2. kolo | vs. Alexis Canter | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
28.08.21 semifinále | vs. Timo Stodder | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.08.21 štvrťfinále | vs. Alessandro Pecci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Lucas Krainer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Petr Hajek | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Matias Zukas | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 7-64, 0-6, 0-2, - Tom Kocevar-Desman - skreč | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
21.05.21 štvrťfinále | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
14.05.21 štvrťfinále | vs. Timo Stodder | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.05.21 2. kolo | vs. Dan Added | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Mihailo Kecojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Lucas Catarina - posledné zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - skreč | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
12.05.23 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.23 finále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.23 semifinále | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.23 štvrťfinále | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.23 finále | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.23 semifinále | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.23 štvrťfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detail zápasu |