ZÁPAS
28.07.20 | 1. kolo | Toby Alex Kodat | Filip Duda | 7-5, 3-6, 10-6 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Filip Duda | |
0-0, 30-30 | ||
Toby Alex Kodat | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
1-1 | Filip Duda | |
0-0, 15-15 | ||
Toby Alex Kodat | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-2 | Filip Duda | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Toby Alex Kodat | 3-2 | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Filip Duda | |
0-0, 15-15 | ||
Toby Alex Kodat | 4-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40 | ||
4-4 | Filip Duda | |
0-0 | ||
Toby Alex Kodat | 4-5 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
5-5 | Filip Duda | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Toby Alex Kodat | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Filip Duda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Toby Alex Kodat | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
0-2 | Filip Duda | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Toby Alex Kodat | 0-3 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Filip Duda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Toby Alex Kodat | 1-4 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-4 | Filip Duda | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Toby Alex Kodat | 2-5 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Filip Duda | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Toby Alex Kodat | 0-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Filip Duda | |
Toby Alex Kodat | 4-1 | |
5-1 | Filip Duda | |
Toby Alex Kodat | 7-3 | |
9-3 | Filip Duda | |
Toby Alex Kodat | 9-6 | |
10-6 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Toby Alex Kodat vs. Filip Duda - Vzájomné zápasy
28.07.20 | 1. kolo | Toby Alex Kodat | Filip Duda | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Toby Alex Kodat form & Filip Duda form
Toby Alex Kodat - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 6-4, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Andres Andrade | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Roy Horovitz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Alex Rybakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alexander Frusina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Matthew Forbes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. James Duckworth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Nick Chappell | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Felix Corwin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Alex Kobelt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmer Moller | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 7-64, 3-6, 1-4, - Toby Alex Kodat - skreč | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-2, - Toby Alex Kodat - skreč | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Bor Artnak | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Jan Pleva | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Filip Duda - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Julio Cesar Porras | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Leti Messina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mason Foxman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 5-5, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Denny Vojtischek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 5-7, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lennart Melzer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Kilian Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 2-1, Kirill Kivattsev - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Pleva | 3-6, 1-3, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 3-6, 1-4, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | detail zápasu |