ZÁPAS
16.01.19 | 1. kolo | Timofey Skatov | Nikita Mashtakov | 6-4, 4-6, 7-5 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Timofey Skatov | Nikita Mashtakov | |
1. podanie % | 75/99 (76%) | 93/119 (78%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/75 (52%) | 47/93 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/24 (42%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 9/22 (41%) | 8/13 (62%) |
Vyhrané body z returnu | 62/119 (52%) | 50/99 (51%) |
Vyhrané body celkom | 111/218 (51%) | 107/218 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Nikita Mashtakov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Nikita Mashtakov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Nikita Mashtakov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Nikita Mashtakov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Nikita Mashtakov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timofey Skatov | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Nikita Mashtakov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Nikita Mashtakov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Nikita Mashtakov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Nikita Mashtakov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Nikita Mashtakov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Nikita Mashtakov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Nikita Mashtakov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Nikita Mashtakov | |
0-0 | ||
Timofey Skatov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Nikita Mashtakov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Nikita Mashtakov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Timofey Skatov vs. Nikita Mashtakov - Vzájomné zápasy
16.01.19 | 1. kolo | Timofey Skatov | Nikita Mashtakov | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Timofey Skatov form & Nikita Mashtakov form
Timofey Skatov - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - skreč | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
23.07.23 kvalifik. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Nikita Mashtakov - posledné zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 7-62, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Paolo Angeli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 7-68, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Milan Drinic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.05.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.05.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Artem Podorozhnyi | 6-77, 1-4, - Nikita Mashtakov - skreč | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
09.07.21 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Martins Podzus | 4-6, 1-6 | detail zápasu |